OSK FASTCAR

Strona WWW: 

Kategorie: A, B

Cena kat. B: 1 000,00 zł

Adres:
KEN 40 LOK 2
15-687 BIAŁYSTOK

e-mail:  fast-car@o2.pl

 
 

 

    Do kursu prawa jazdy kategorii B można przystąpić najwcześniej 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia. ( osoby takie potrzebują pozwolenia od rodziców, którego wzór oczywiście dostaną państwo od nas ). Kurs podzielony jest na dwie części teoretyczną i praktyczną inaczej mówiąc teorie i jazdę. Na obydwie części przeznaczone jest 30 h, z tym ze teoria są to zajęcia 45 minutowe zaś praktyka 60 minutowe. Warunkiem rozpoczęcia kursu są badania lekarskie. Oferujemy jedne z najtańszych badań w Białymstoku za jedyne 30 zł ( średnie ceny badań w  naszym mieście wahają się granicach  od 40 do 70 zł ).  Zawsze przed rozpoczęciem kursu organizujemy spotkanie organizacyjne na którym kursanci sami wybierają dni tygodnia i godziny w jakich odbywają się zajęcia, jeżeli komuś terminy zajęć wybrane przez grupę nie pasują może umówić się indywidualnie bez żadnych dodatkowych opłat!!!!.

 

 

Ośrodek Szkolenia Kierowców FASTCAR powstał w 2006 roku. Nasz ośrodek jest nastawionym przyjaźnie do kursantów, elastycznie dostosowującym się do aktualnych potrzeb swoich klientów. Udzielamy profesjonalnych usług z zakresu szkolenia kierowców na kategorie A, B. Dysponujemy samochodami szkoleniowymi spełniającymi wymogi egzaminacyjne. Część wykładowa odbywa się w godzinach umożliwiających uczestnictwo osobom uczącym się jak i pracującym. 

Zapewniamy przyjazną atmosferę, bezstresową i efektywną naukę jazdy oraz profesjonalizm szkoleń. Poza atrakcyjnymi cenami proponujemy również możliwość płatności za kursy w indywidualnie  dopasowanych ratach. Zapraszamy uczniów i studentów, oraz kibiców Jagiellonii Białystok dla których O.S.K FASTCAR przygotował  specjalne zniżki. Szkolimy na nowych samochodach serii Toyota Yaris.

    Nasz ośrodek opracował fantastyczny program zajęć teoretycznych ( między innymi rzadko spotykane dwa egzaminy wewnętrzne ) dzięki czemu zdawalność egzaminów teoretycznych waha się w granicach 90 %.  Zajęcia teoretyczne prowadzi Pan Piotr Dworakowski wieloletni instruktor i wykładowca założyciel firmy. Zajęcia prowadzone są w formie multimedialnej, jak również  na zasadzie rozmowy z kursantami a nie jak to się dzieje w innych szkołach suchej teorii i wyuczonych regułek. U nas zajęcia są ciekawe , często urozmaicone, wszystko o czym mówimy jest proste i przejrzyste a jak wiadomo dobrze odbyta teoria to połowa sukcesu!!!  W ciągu 30 godzin 4 godziny to zajęcia z zakresu pierwszej pomocy które prowadzi specjalnie przeszkolona osoba posiadające uprawnienia a mianowicie Pani Katarzyna Dworakowska. W trakcie tychże zajęć można dowiedzieć się jak udzielić pomocy w razie wypadku jak również przećwiczyć na profesjonalnym fantomie sztuczne oddychanie .

 

 

 

    Po zdaniu pierwszego egzaminu zaczynamy część praktyczną. To państwo wybierają miejsce i czas jazdy. Nasi kierowcy specjalnie dla Państwa jeżdżą od godziny 6 rano do godziny 22. – każdego dnia. W każdej chwili mogą państwo zmienić przypisanego instruktora bądź pojazd. Dzięki informacji które uzyskujemy od naszych kursantów po przebytych egzaminach mamy opracowane trasy egzaminacyjne zbliżone bądź też identyczne jak te z którymi spotkają się państwo na egzaminie państwowym. Po przebytych godzinach kursu praktycznego raz jeszcze zdają państwo egzamin teoretyczny jak i praktyczny dla jeszcze lepszego ocenienia państwa przygotowania do egzaminu właściwego. SZKOLIMY RÓWNIEŻ NA NOWYCH SAMOCHODACH SERII TOYOTA YARIS.

 

    Po zdaniu obydwu egzaminów, kursanci otrzymują od nas zaświadczenie o ukońćzeniu kursu, wcześniej zrobione badania lekarskie i wniosek nie zbędny do zapisania się na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Istnieje możliwość by zapisać się na egzamin udać się z instruktorem. ( oczywiście jeśli wyrażą państwo taką chęć ). Tak w skrócie wygląda kurs kat. B w naszym ośrodku, jeżeli chcą państwo więcej informacji zapraszamy państwa do jednego z naszych lokali gdzie osoby zajmujący się obsługą kursantów udzielą niezbędnych informacji i zaspokoją państwa ciekawość.